Zapraszamy na Mazury do Nowego Harszu przez cały rok

Dziki Harsz

Wbrew pozorom, ciężko się u nas nudzić. Boisko do gier, plaża i długi, płytki brzeg, jachty, skutery, kajaki, jachty dla dzieci (optymistki), rib (ponton) z silnikiem 30KM, ławice okoni, niedaleko stajnia U Melnika.

Zimą, jeśli tylko zamarznie jezioro: bojery, przeprawy samochodem lub quadem po Darginie... Jesienią, grzyby, spacery wśród złotej mazurskiej jesieni. Na koniec, zawsze ale to zawsze - piękne okoliczności przyrody, piesze spacery po lesie, możliwość spotkania saren, lisów, łosi, danieli i jeleni...

Wielu z naszych gości odwiedza nas przez cały rok. Dziki Harsz oferuję dużo wspaniałych momentów, różnych i zależnych od pory roku - zawsze jednak pozostających w pamięci.

Atrakcje na miejscu

Informacje o cookie

Na stronie stranda.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.