Zapraszamy na Mazury do Nowego Harszu przez cały rok

Dziki Harsz

Port Dziki Harsz położony jest w północnej części Mazur, nad jeziorem Dargin, w sąsiedztwie Giżycka i Węgorzewa. Port, prywatna plaża, kemping i domy wypoczynkowe położone są w odległości około 1 kilometra od wsi Dziki Harsz. Wszyscy nasi goście podkreślają urok i intymność Portu Dziki Harsz. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały rok!

Między pięknym lasem a jeziorem - obok naszego ośrodka - znajduje się tylko jeden prywatny dom. Przyjeżdżając do nas zachwyci Państwa piękna przyorda, otwarta i zagospodarowana przestrzeń Portu, bliskość plaży i jednego z najczystszych akwenów w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy oprócz szacunku do przyrody lubią spędzać czas aktywnie nad wodą. Do Państwa dyspozycji oddajemy:

  • trzy drewniane całoroczne domy wypoczynkowe
  • pole kempingowe i namiotowe (możliwość wynajęcia przyczepy kempingowej)
  • węzły sanitarne z prysznicami
  • punkt gastronomiczny z domowym jedzeniem i przepyszną kawą
  • piaszczystą plażę z miejscem zabaw dla dzieci
  • wypożyczalnię sprzętu wodnego (kajaki, rowery wodne, pontony z silnikiem, skuter wodny, deski windsurfingowe)
  • pomost / keja dla żeglarzy (prąd i woda)
  • idealne miejsce dla dzieci (głębokość wody na całej szerokości plaży wynosi od 30 do 90 centymetrów, i to 50-100 metrów od brzegu)

Miejsce, które stworzyliśmy dla Państwa, ciągle rozwijamy. Słuchamy naszych gości i staramy się zagospodarować teren według naszych pomysłów i Państwa sugestii. Dzięki temu, już po krótkim pobycie, znajdą Państwo na rozległym terenie miejsce dla siebie.

Duża część naszej oferty skierowana jest do dzieci i młodzieży. Zauważyliśmy, że młodzież przebywająca u nas z rodziną czy w zorganizowanej grupie odkłada telefony i tablety, chętnie wskakując do kajaków czy na rowery wodne.

W bliskim sąsiedztwie znajduję się zaprzyjaźniona stajnia gdzie można wynająć koniki i wybrać się na konną przejażdżkę brzegiem lasu, jeziora :)

Nasze motto to Odnajdź swoje miejsce na Mazurach. Rozwój Portu Dziki Harsz to coraz większa liczba atrakcji związanych z aktywnością i sportami wodnymi. Bardzo wiele osób już przekonało się do naszego pomysłu na spędzanie urlopu na Mazurach.

Nasze obiekty są całoroczne. Przyjmujemy grupy zorganizowane, zielone szkoły, żeglarzy i wszystkich innych turystów, którzy cenią sobie ciszę i piękno natury :)

Serdecznie zapraszamy! Postaramy się zrobić wszystko, by nikt nie wyjechał i nie odpłynął zawiedziony.

Dziki Harsz - zakochasz się w tym miejscu

Informacje o cookie

Na stronie stranda.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.