Zapraszamy na Mazury do Nowego Harszu przez cały rok

Dziki Harsz

Jeśli kochają Państwo Mazury i cenią sobie spokój na jeziorem, prawie w środku lasu – koniecznie muszą nas Państwo odwiedzić. Jesteśmy elastyczni i otwarci na pomysły i oczekiwania naszych gości. Cały nasz teren jest do Państwa dyspozycji. Zapraszamy serdecznie, a my zrobimy wszystko, by nikt nie był rozczarowany.

Numer konta: 93 1140 2004 0000 3702 7876 2960 (formy płatności: gotówka, karta, przelew).

Adres

DZIKI HARSZ
Pozezdrze, Nowy Harsz 84

Telefon

Rezerwacja
tel. +48 722 277 527

E-mail

Napisz do nas
info@dzikiharsz.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały rok! Obecność dla grup zorganizowanych wymaga ustalenia.

Klauzula informacyjna (RODO)

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  • Administratorem Twoich danych osobowych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych jest Port Dziki Harsz 11-610 Pozezdrze Nowy Harsz 84, tel. +48 722 277 527, e-mail: info@dzikiharsz.pl
  • Kontakt z Administratorem Danych Osobowych: info@dzikiharsz.pl
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach wykonania usługi na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody.
  • Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością skontaktowania się z Państwem w celu wykonania usługi. Jednocześnie zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu telefonicznego lub e-mail dotyczącego ustalenia wykonania usługi.

Informacje o cookie

Na stronie stranda.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.